Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete pentru masina de francat Pitney Bowes E211/E500//B900

Număr anunț
DA29196061
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.320.195 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.320.195 RON