Ofertă acceptată Cumpărare directă

https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/110116352#:~:text=cumparare%20directa%20(RON)

Număr anunț
DA29210176
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 12 TULCEA (CUI 13625958)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.965.909 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.965.909 RON