Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu de transmitere a datelor

Număr anunț
DA29198451
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NEGRENI CLUJ (CUI 17990077)
Cod CPV
32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.277.704 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.277.704 RON