Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,5% sub estimat
RELEE ELECTRICE
- Număr anunț
- SCN1020071
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.210 RON
- Valoare atribuită
- 12.723,75 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 14:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1009330
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027242
Documente
Documentația de atribuire
- 4 PROIECT CONTRACT FURNIZARE.docx.p7s
- 5 MODELE FORMULARE.doc.p7s
- CAIET SARCINI RELEE ELECTRICE.pdf.p7s
- DECLARATIE FUNCTII DECIZIE RELEE ELECTRICE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027242.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CESIVO SRL CUI RO 6779296
Oferta 3
Individuala
Ofertant
M.AR.S.A.T CUI RO 2157460
Valoare atribuită
12.723,75 RON
din 14.210 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 1.486,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.