Atribuită Anunț de participare

"ACHIZITIE UTILAJE IN COMUNA BUDUREASA, JUDETUL BIHOR”

Număr anunț
SCN1020051
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
TRUCKS CARGO S.R.L. (CUI 23047550)
Cod CPV
43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577.197,47 RON
Valoare atribuită
577.000 RON
Data publicării
11.10.2018 12:51
Anunț de atribuire
SCNA1011382
Termen limită
31.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027039

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TRUCKS CARGO S.R.L. CUI RO 23047550

Valoare atribuită

577.000 RON

din 577.197,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.