Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,4% sub estimat
Achizitia de echipamente cu scopul modernizarii sistemului unic de supraveghere video a domeniului public din Municipiul Oradea - Etapa 1
- Număr anunț
- CN1001646
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- NEXIA CONSULTING SRL (CUI 13186178)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564.412 RON
- Valoare atribuită
- 375.637 RON 33,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 08:39
- Anunț de atribuire
- CAN1008691
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012290
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-de-sarcini-data-center-video.docx.p7s
- FisaDate_DF1012290.pdf
- Formulare monitorizare video.docx.p7s
- Propunere de contract modernizare video.docx.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NEXIA CONSULTING SRL CUI RO 13186178
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NEXIA CONSULTING SRL CUI RO 13186178
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BACKUP TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25890788
Valoare atribuită
375.637 RON
din 564.412 RON estimat
33,4%
Adjudecat la 66,6% din estimat · economie 188.775 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.