Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brit Premium by Nature Adult L

Număr anunț
DA29204286
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.489.567 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.489.567 RON