Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adrenostazin 1.5mg sol.inj. 5 fi. x 5ml BBD intre 3-6/2022

Număr anunț
DA29213118
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.840.373 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.840.373 RON