Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs Limbajul de programare PYTHON - IN FORMAT ONLINE

Număr anunț
DA29210608
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.409.923 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.409.923 RON