Ofertă acceptată Cumpărare directă

COCARDE PENTRU ZIUA NAȚIONALĂ A ROMÂNIEI

Număr anunț
DA29202432
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Cod CPV
39561132-6 · Ecusoane textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.628.289 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.628.289 RON