Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv taiere de corectie la arbori-

Număr anunț
DA29192310
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.449.967 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.449.967 RON