Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutter-plotter semi-profesional SpotLine MH721

Număr anunț
DA29210572
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.868.929 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.868.929 RON