Ofertă acceptată Cumpărare directă

AER CONDITIONAT MOBIL HEYLO AC 35 - 12000 BTU

Număr anunț
DA29203162
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ARTA TIMISOARA (CUI 18272040)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.202.911 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.202.911 RON