Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziția serviciului unui abonament ArcGis Online, plan-level 2 - 5 utilizatori

Număr anunț
DA29204576
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Cod CPV
38221000-0 · Sisteme Informationale Geografice (GIS sau echivalent) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.717.575 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.717.575 RON