Atribuită
Cumpărare directă
Toner TK-3060/TK-3160 KYOCERA Ecosys M/P3145dn/ Ref. 6103 din 23.03.2024 /Giula Daniel/ Vatra Dornei
- Număr anunț
- DA35787671
- Autoritate contractantă
- APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
- Furnizor / câștigător
- MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 975 RON
- Data publicării
- 23.05.2024 13:51
- Data finalizării
- 23.05.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.