Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie firma luminoasa cu caracreristicile tehnice conform caietului de sarcini atasat + montaj

Număr anunț
DA29199422
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Cod CPV
34992000-7 · Panouri de semnalizare si panouri de semnalizare luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.532.177 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.532.177 RON