Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 69,3% sub estimat
ACHIZITIE PATURI SPITAL
- Număr anunț
- CN1001434
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- HISTRIA INTERNATIONAL SRL (CUI 8025663)
- Cod CPV
- 33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649.732,20 RON
- Valoare atribuită
- 199.750 RON 69,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1005793
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 118-267620
- Documentație de atribuire
- DF1010415
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare LD.doc
- 61. Formular acord cadru.doc
- 6.Clauze contractuale.doc
- FisaDate_DF1010415.pdf
- Specificatie tehnica paturi spital-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ARTISANA MEDICAL SRL CUI RO 22742850
Valoare atribuită
199.750 RON
din 649.732,20 RON estimat
69,3%
Adjudecat la 30,7% din estimat · economie 449.982,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.