Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Furnizare instalatie completa de foraj orizontal

Număr anunț
CN1001441
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
VOLTRAK SRL (CUI 6221230)
Cod CPV
43132100-8 · Utilaje de foraj (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099.800 RON
Valoare atribuită
1.081.000 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
22.06.2018 01:47
Anunț de atribuire
CAN1004747
Termen limită
23.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 119-270267
Documentație de atribuire
DF1010991

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VOLTRAK SRL CUI RO 6221230
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PRO TEHNIC S.R.L. CUI RO 15124236

Valoare atribuită

1.081.000 RON

din 1.099.800 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 18.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.