Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BX1400U-GR Back-UPS, 1400VA / 700W, 230V, AVR, Line Interactive, Schuko

Număr anunț
DA29210974
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.767.707 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.767.707 RON