Anulată
Anunț de participare
Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și asigurarea asistenței tehnice din partea proiectantului pentru cinci obiective de investiții -5 loturi.
- Număr anunț
- CN1005190
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.230 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 12:43
- Anunț de atribuire
- CAN1025404
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026818
Documente
Documentația de atribuire
- 2018.08.13 formulare si modele de documente 1.docx.p7s
- Caiet de sarcini_DJ 644A.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_DJ 645.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-DJ 651A.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_DJ 676.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI_DJ 703P.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026818.pdf
- HG 4682016_DJ 676.pdf.p7s
- HOT. 5_DJ 644A.pdf.p7s
- HOT. 5_DJ 645.pdf.p7s
- HOT. 5_DJ 651A.pdf.p7s
- Hot. 5_DJ 703P.pdf.p7s
- NOTA APROBARE_CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 48.230 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice si … | 12.600 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice si … | 8.400 RON | Anulat | — |
| 3 | Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și … | 10.100 RON | Anulat | — |
| 4 | Elaborare documentații tehnico – economice și asigurarea asiste… | 12.600 RON | Anulat | — |
| 5 | Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și … | 4.530 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.