Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul „MODERNIZARE PRIN ASFALTARE A DRUMULUI COMUNAL DC 57A DE LA KM 5+110 LA KM 5+430 PE O LUNGIME DE 320 M.L. PORNIND DE LA DJ 247, KM 15+900, IN SATUL DOBROVAT, COMUNA DOBROVAT, JUDETUL IASI”

Număr anunț
SCN1020009
Autoritate contractantă
Comuna Dobrovat (Primaria comunei Dobrovat) (CUI 4540607)
Furnizor / câștigător
VAM SOFI TRANS SRL (CUI 27445884)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348.698,51 RON
Valoare atribuită
347.315 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
11.10.2018 09:41
Anunț de atribuire
SCNA1007782
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027230

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VAM SOFI TRANS SRL CUI RO 27445884

Valoare atribuită

347.315 RON

din 348.698,51 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.383,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.