Atribuită Anunț de participare

Delegarea gestiunii Serviciului public pentru gestionarea cainilor fara stapan sin comuna Cocorastii Colt

Număr anunț
PC1003033
Autoritate contractantă
COMUNA COCORASTII COLT (CUI 16346516)
Furnizor / câștigător
VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.000 RON
Valoare atribuită
195.000 RON
Data publicării
10.07.2025 08:55
Anunț de atribuire
PCA1003056
Termen limită
07.08.2025 14:00
Documentație de atribuire
DF1250040

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629

Valoare atribuită

195.000 RON

din 195.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.