Atribuită
Anunț de participare
Achiziţie de: Sisteme senzoriale în tehnologie LIDAR, Interfețe de comunicație, Senzori optici de proximitate, Senzori de proximitate și măsurare de distanțe (inerțiali, infraroșu, sonar, laser, imagine), Senzori de scanare 360 de grade și Sistem senzorial de detecție a obstacolelor după 5 direcții, pentru contractul de cercetare PN-III-P1-1.2-PCCDI-2017-0290.
- Număr anunț
- CN1005173
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.159,66 RON
- Valoare atribuită
- 53.142 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 08:48
- Anunț de atribuire
- CAN1008285
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027260
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sisteme senzoriale, senzori - 6 loturi v.doc.p7s
- Clauze contractuale sisteme senzoriale - 6 loturi v.doc.p7s
- FisaDate_DF1027260.pdf
- Sectiunea Formulare - sisteme senzoriale, senzori - 6 loturi v.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 53.159,66 RON Adjudecat: 53.142 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sisteme senzoriale în tehnologie LIDAR | 33.613,45 RON | — | |
| 2 | Interfețe de comunicație | 840,34 RON | — | |
| 3 | Senzori optici de proximitate | 5.042,02 RON | — | |
| 4 | Senzori de proximitate si măsurare de distanțe (inerțiali, infr… | 3.159,66 RON | — | |
| 5 | Senzori de scanare 360 de grade | 5.882,35 RON | — | |
| 6 | Sistem senzorial de detecție a obstacolelor după 5 direcții | 4.621,84 RON | AS COMPUTER CRAIOVA S.R.L. | 53.142 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3
Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
53.142 RON
din 53.159,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro