Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vase Petri ,mojar ,pistil,sticla bruna 250ml,st.bruna 500ml,pipete 1ml,creuzete

Număr anunț
DA29206900
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.394.950 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.394.950 RON