Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 5000 ml AVIZAT MS

Număr anunț
DA29211558
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nasturelu (CUI 18990474)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
199.150 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
09.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199.150 RON