Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tork dispenser prosop reflex

Număr anunț
DA29221016
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.121.595 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.121.595 RON