Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii preluare date din alte aplicatii in AXEL (evidenta cantitativ-valorica a bunurilor mat.)

Număr anunț
DA29217975
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
130.710 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.710 RON