Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta sfecific obiectivului de investitie Axa prioritara 9

Număr anunț
DA29216381
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.118.111 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.118.111 RON