Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant gazon de primavara

Număr anunț
DA29216795
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Cod CPV
24400000-8 · Ingrasaminte si compusi azotati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.931.942 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.931.942 RON