Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnica si etalonarre compresor aer de inalta presiune Tip MCH

Număr anunț
DA29214474
Autoritate contractantă
Inspectoratul pt. Situatii de Urgenta Crisana (CUI 4208447)
Cod CPV
50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.445.431 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.445.431 RON