Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA MEDICALA 3 STRATURI TIP IIR CULOARE ALBASTRU 3A 50BUC

Număr anunț
DA29222774
Autoritate contractantă
GRADINITA "CASTEL (CUI 4400808)
Cod CPV
35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.777.715 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.777.715 RON