Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii realizare Registru local al spatiilor verzi in sistem GIS cf nota 37596/03.08.2021

Număr anunț
DA29199020
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.357.175 RON
Data publicării
08.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.357.175 RON