Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale intretinere si butuci, yale, chei pt Primaria Selimbar cf 52375 si 52421 din 04.11.2021

Număr anunț
DA29232568
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.047.469 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
10.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.047.469 RON