Atribuită Cumpărare directă

Casa mortuara localitatea Fiscut, com. Sagu, jud. Arad

Număr anunț
DA35771802
Autoritate contractantă
Comuna Sagu (CUI 3519585)
Furnizor / câștigător
PAV & RED CHEIA CONSTRUCT SRL (CUI 21031689)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
599.613,71 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599.613,71 RON