Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFACERE DRUMURI DE INTERES LOCAL PRIN IMPIETRUIRE SI REFACERE PODET IN COMUNA Avrameni - iulie 2021

Număr anunț
DA29230949
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMENI (CUI 3571591)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.182.650 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.182.650 RON