Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convector electric de perete Tesy CN03 250 EIS W, 2500 W, 100 x 9 x 45 cm, display led, control elec

Număr anunț
DA29236464
Autoritate contractantă
COMUNA DITRAU (CUI 4367957)
Cod CPV
42512200-0 · Dispozitive de climatizare de perete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON