Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAS EXPANSIUNE MULTIFUNCTIONAL ELBI DL 400L 10 BAR

Număr anunț
DA29235552
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.687.691 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.687.691 RON