Ofertă acceptată Cumpărare directă

Profile transversale pentru drumuri nationale

Număr anunț
DA29229082
Autoritate contractantă
Comuna Dulcesti (CUI 2613702)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.543.567 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.543.567 RON