Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII TROTUARE CU PAVELE PREFABRICATE SI BETON MONOLIT IN COMUNA VOITEG SI SAT FOLIA, JUD TIMIS

Număr anunț
DA29226969
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.800.070 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.800.070 RON