Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED TCL 165 cm (65") 65P635, Ultra HD 4K, Smart TV, Google TV, WiFi, CI+

Număr anunț
DA35788386
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL (CUI 4208480)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.218,44 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.218,44 RON