Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse-ob.inv. cf.oferta 101546165/10.11.2021 ref.2585/10.11; 2504,2503/02.11; 1869/09.09

Număr anunț
DA29247501
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON