Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Servicii întreținere auto, reparații sistem de încălzire, schimb cauciucuri, ulei, filtre.

Număr anunț
DA29216542
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.546.916 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.546.916 RON