Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire a proiectului pentru autorizarea executarii lucrarilor de desfiintare (PAD)

Număr anunț
DA29218701
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.001.162 RON
Data publicării
09.11.2021 00:00
Data finalizării
11.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.001.162 RON