Număr anunț
DA35768245
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI 15189596)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.070 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.070 RON