Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese service tractor MTZ 892

Număr anunț
DA29246775
Autoritate contractantă
COMUNA GHERTA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GHERTA MICA JUD. SATU MARE) (CUI 3896917)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.271.674 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.271.674 RON