Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare SF: Amenajare parcari auto, pe suprafata 1640 mp

Număr anunț
DA29247259
Autoritate contractantă
ORAS OCNELE MARI (CUI 2540899)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.297.851 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.297.851 RON