Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU GEOTEHNIC CONSTRUIRE FUNDATIE REZERVOR METALIC , Sat NALBANT

Număr anunț
DA29250438
Autoritate contractantă
COMUNA NALBANT (CUI 4508681)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.197.173 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.197.173 RON