Atribuită Anunț de participare

Inchiriere aparate analize laborator

Număr anunț
CN1001531
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
38434500-1 · Analizoare biochimice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.923.200 RON
Data publicării
23.06.2018 01:49
Anunț de atribuire
CAN1007863
Termen limită
27.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 119-270233
Documentație de atribuire
DF1011381

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.923.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile - aparate hematologie 1.551.200 RON Top Diagnostics S.R.L.,Medist,CLINI-LAB
2 Consumabile - Aparat incubare hemoculturi 372.000 RON Proton Impex 2000,CLINI-LAB,MEDICLIM S.R.L.

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.