Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit chirurgical pentru Hernie TK 715, contine plasa chirurgicala 7.6cm x15 cm Certif CE, plase

Număr anunț
DA29248277
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
14.934.994 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.934.994 RON

din 2.002 RON estimat