Atribuită
Anunț de participare
Reactivi de laborator
- Număr anunț
- CN1001438
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.664.772,35 RON
- Data publicării
- 23.06.2018 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1005685
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 119-270238
- Documentație de atribuire
- DF1010675
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD cadru model.doc.p7s
- caiet de sarcini.doc.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE PRODUSE MODEL.doc.p7s
- FisaDate_DF1010675.pdf
- FORMULARE- model.doc.p7s
- Formularul art. 60.doc.p7s
DUAE
Loturi (12)
Estimat: 1.664.772,35 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi pentru urologie - compatibili cu aparatul Clinitek Sta… | 4.200 RON | — | |
| 2 | Truse compatibile cu ap. De imunologie Minividas | 254.462,35 RON | MEDICLIM S.R.L. | — |
| 3 | Consumabile hematologice compatibile cu Ap.Mythic | 155.572 RON | SIRAMED-FARMA S.R.L. | — |
| 4 | Reactivi de laborator compatibili cu AP. HUMALYTE 5 | 26.150 RON | Bio-Medical Group | — |
| 5 | Reactivi de laborator compatibili cu AP. HUMACLOT | 43.790 RON | — | |
| 6 | TRUSE-CARD compatibile cu AP. VITEK | 833.200 RON | — | |
| 7 | Kit CRP- SMART 700 | 13.000 RON | — | |
| 8 | Reactivi compatibili cu analizorul de biochimie HUMASTAR 300 | 66.120 RON | — | |
| 9 | COMBYLIZER 13- HUMAN | 12.270 RON | — | |
| 10 | Reactivi compatibili cu analizorul de biochimie HUMASTAR 600 | 192.488 RON | — | |
| 11 | Reactivi aparat hematologie CONVERGYS X 5 | 59.200 RON | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. | — |
| 12 | Reactivi aparat VITEK 2 | 4.320 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
BIO-MEDICAL GROUP SRL CUI RO 9394324
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.